Opinie Uczestników

Opinie Uczestników 2018-10-02T14:21:28+00:00

Jeżeli jeszcze nie jesteś pewien czy chcesz skorzystać z płatnego stażu w ramach Projektu „Absolwent – najlepsza inwestycja”, zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych Uczestników i przekonaj się, że WARTO!

 

  • Opinia po zakończonym stażu w branży turystycznej

„Na samym wstępie chciałabym podziękować pani Dorocie K. – dzięki której dowiedziałam się o projekcie Absolwent – za zaangażowanie oraz pomoc w poszukiwaniu idealnego miejsca do odbycia stażu. Dziękuję również pani Monice, która nieustannie oraz sumiennie czuwała nad prawidłową realizacją przedsięwzięcia. Dzięki projektowi Absolwent znalazłam zatrudnienie w miejscu zgodnym z moim wykształceniem Podniosłam również swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w szkoleniu, które również znalazły dla mnie panie koordynujące projekt. Uważam, że  projekt Absolwent jest idealnym startem w zawodową przyszłość. ”   (B.M)
  • Opinia po zakończonym stażu w dziedzinie architektury

„Projekt Absolwent jest dobrym początkiem w zdobyciu doświadczenia zawodowego przez młode osoby. Dziękuję Paniom koordynatorkom za zaangażowanie i pomoc podczas realizacji i po zakończeniu stażu. Polecam serdecznie.” (F.M)

 

  • Opinia po zakończonym stażu w branży logistycznej

„Absolwent – najlepsza inwestycja”-polecam wszystkim którzy zakończyli szkołę średnią/wyższą i poprzez brak doświadczenia nie potrafią odnaleźć się na rynku pracy. Realizatorzy projektu z chęcią udzielają pomocy w różnej formie. Projekt daje wiele korzyści dla uczestników  od merytorycznej wiedzy przez darmowe szkolenia aż po płatny staż, który  w moim przypadku zakończył się umową o pracę.” (K.F)

Rozmiar czcionki
Kontrast