LELLEK Group

LELLEK Group 2018-10-02T14:16:37+00:00

Grupa LELLEK to ceniona marka i synonim najwyższej jakości. Pasja, jaką jest motoryzacja, towarzyszy już piątemu pokoleniu właścicieli firmy i stała się siłą, która przerodziła niepozorną kuźnię z końca XIX wieku w wielkie rodzinne przedsięwzięcie. Obecnie Grupa LELLEK jest jednym z największych dealerów samochodów koncernu Volkswagen w Polsce. Naszą ofertę stanowi 8 kompleksów na terenie całego kraju i pozostających do Państwa dyspozycji 14 autoryzowanych salonów i punktów serwisowych marek Porsche, Audi, Volkswagen, SKODA i SEAT. Liczne dowody uznania ze strony zadowolonych Klientów oraz koncernu Volkswagen odzwierciedlają najwyższą jakość, która towarzyszy wszystkim przedsięwzięciom sygnowanym nazwiskiem LELLEK.

Przemyślana polityka inwestycyjna i konsekwencja w realizacji założonych celów dają najlepszy z możliwych efektów jakim jest STABILNY ROZWÓJ firmy. Wszystkie działania podejmowane przez nas mają na celu zwiększenie efektywności prac wykonywanych na co dzień, ale zarazem wpływają na długookresowy progres. Strategicznym celem naszej firmy jest budowa nowoczesnego przedsiębiorstwa profesjonalnie i kompleksowo obsługującego Klientów.

Kierunki rozwoju naszej firmy określone są z uwzględnieniem sytuacji na wciąż zmieniającym się rynku samochodów osobowych w Polsce. Dzięki temu zawsze jesteśmy wśród liderów.

Gwarancją sukcesów jest dla nas PROFESJONALIZM W KAŻDYM DZIAŁANIU, dlatego w żadnym z obszarów, którymi się zajmujemy nie ma miejsca na przypadkowość. Począwszy od kontaktu bezpośredniego, poprzez doradztwo techniczne i finansowe, po stałą opiekę serwisową Klient styka się z perfekcyjnym działaniem naszych specjalistów. Każdy, kto kontaktuje się z nami może liczyć na profesjonalną, kompleksową obsługę dlatego, że KLIENT TO NAJWAŻNIEJSZA OSOBA w naszej firmie.

W ramach naszego projektu w firmie LELLEK Group można odbyć staże na stanowisku:

  • Sprzedawca samochodów Skoda
  • Specjalista ds. kontaktu z Klientem i CRM
  • Specjalista ds. marketingu
Rozmiar czcionki
Kontrast