Polaris Sp. z o.o.

Polaris Sp. z o.o. 2018-10-05T07:59:39+00:00

Dla milionów ludzi na całym świecie, Polaris stał się synonimem przygody i pasji, zarówno w pracy, jak i w terenie. Naszą wizją jest napędzanie pasji zawodników, pracowników i entuzjastów powersports na całym świecie, poprzez dostarczanie wysokiej jakości pojazdów, produktów, usług i doświadczeń, które wzbogacają ich życie.

Zakład Polaris Polska w Opolu jest jedynym w Europie, produkującym innowacyjne pojazdy terenowe marki Polaris w Europie. Z naszej nowoczesnej, pracującej zgodnie z najwyższymi standardami fabryki, wyjeżdżają gotowe pojazdy typu all terrain vehicle (SPORTSMAN, SCRAMBLER) oraz side by side (RAZOR, RANGER, GENERAL). Wychodząc na przeciw oczekiwaniom użytkowników pojazdów i fanów powersports, dbamy o ich wysoką jakość od fazy projektowania do fazy testowej.

Każdy, kto współpracuje z Polaris staje się członkiem niesamowitej społeczności ukierunkowanej na rozwój, co determinuje przyjazne środowisko pracy.

Stawiamy na bezpieczeństwo, jakość i komunikację, co jest gwarancją sukcesu oraz realizujemy nasze marzenia o tworzeniu i konstruktywnej zabawie – nasze pojazdy testujemy na miejscu w czasie godzin pracy i poza nimi.

 

W ramach projektu w firmie POLARIS można odbyć staże na stanowisku:

  • Asystent Działu Zakupów
  • Asystent Działu Planowania
  • Asystent Działu Finansowego
  • Asystent Działu Planowania Materiałowego
Rozmiar czcionki
Kontrast